R.Matelis: Mūsų gyvenimo tobulybės teikėjai

Šiandiena, 2011 m. sausio 12 d., ką tik gavau mesijų siūlomą gyvenimo  valdymo ratą.  Fantastika koks pasisekimas….

Aš jau senokai pastebėjęs, kad esant tokiai gyvenimo tvarkai, kokią turime Lietuvoje šiandiena – skurdas, tamsa ir neviltis tvyro vos ne visuose gyvenimo srityse, o paniurę žmonės vis dar viliasi kažkokių dangaus šviesulių palaimos -pralobusiųjų verslininkų ir vertelgų [gi toli gražu ne visi savo milžinišką kapitalą susikrovusieji tai padarė sąžininga veikla] planai vis sparčiau pildosi. Už vidutinioko kartelės vis dar besilaikantieji ima bandyti kvailinti visus tuos, kurie žemiau jų. Ir nebesvarbu koks toliau likimas ištiks apmulkintuosius – taip vadinamų oligarchų jau, ko gero, nebepavyti, į minkštą vietą jiems jau nebeįkasi, tai reikia pabandyti sutrypti nors silpnesniuosius už save. Tiesa, tas trypimas tik piniginiu požiūriu, gi šiaip jau pasitelkiama oratorinis menas ir psichologijos subtilybės. Jūs skurstate, gerbiamieji? Na niekas kitas čia nekaltas, kad jūs nemokate gyventi. Bet mes jums padėsime. Žaibiškai padėsime. Tiesa, tai kainuos labai solidžius pinigus, bet ne tame esmė. Suneškite mums apvalias sumeles ir mes jūsų ilgai nevarginsime – viso labo dvi dienas, smegenėles papudruosime ir tik tiek.

Žinau, kažkas, o ypač tie, kas užsiima panašiu „bizniu“, šį mano straipsniuką sutiks su dideliu pykčiu ir kritika. Tikriausiai netgi bandys įrodinėti, kad tai visai gerbtini tokių veikėjų tikslai, pridurs, kad prastai skaitau, jei nepastebiu iš kokios mielos šalies atvyksta didysis mesijas ir kokia sėkminga jo gyvenimo geografija ir biografija. Tad bandydamas pasunkinti galimų kritikų darbą, atliksiu išankstinę gautų mesijų pasiūlymų analizę.

Jau net nešifruosiu pirmojo sakinio, kuriame tvirtinama, kad mūsų gyvenimas taps rojumi, arba pažodžiui – svajonių gyvenimu. Pradėsiu nuo antrojo sakinio: Džeko Makani autorinis 2-jų dienų seminaras bus skirtas darbui su mūsų asmeniniais tikslais. Tačiau tai melaginga reklama, nes iš tikro „seminaras“ vyks neabejotinai didelėje salėje, kurioje, ko gero, sėdės gal 100, o gal ir keli šimtai žmonių. Tad įvairiaspalvės auditorijos tikslus, vargu ar galima vadinti ASMENINIAIS. Bus sekamos įtaigios pasakėlės, kurios kiekvienam salės dalyviui kainuos po 677,60 lt. Labai tikėtina, kad už tokią sumą per kavos pertraukėles jūs gausite ir nemokamą kavos puodelį, už kurį kažkurioje miesto kavinėje turėtumėte susimokėti 3 litus, o namuose jos atsigertumėte gal ir už 1 lt. Bet ką čia lyginti restorano kavą su ta, kuri bus pateikta Džeko Makanio auros fone. Nesulyginami malonumai. Tuo labiau, kad kaip matome iš teksto, tūkstančiai žmonių iš įvairių šalių, dalyvavusių Džeko seminaruose, vienbalsiai patvirtino – metodas veikia. Oi kaip norėčiau aš išgirsti tą tūkstantinį laimingųjų unisoną, nes tai, akivaizdu, ne šiaip nuskurdėlių choras, o tų, kurie jau gyvena svajonių gyvenimą. Tik žinau, kad niekada to neišgirsiu. Nes elementari gyvenimo patirtis sako – nėra dar pasaulyje nei vienos šalies, kur gyventų vieni laimės kūdikiai. Net Saudo Arabijoje tokių sutartinių neišgirsime, nors toje šalyje, vos ne kas antras gyventojas giliai giliai pasikapstęs po savo namu, ko gero, atrastų naftos gyslą.

Bet grįžkime prie mūsų asmeninių tikslų tapti turtingais ir gyventi be rūpesčių. Džekas vis tik tokią galimybę suteiks ir skirs Jums net papildomas dvi savo nepigias valandas, aišku po to, kai Jūs jam atseikėsite dar 363 lt. [čia jau prie 300 pridėjus 21% PVM]. Taigi, Jūsų “pralobimo” kaina 677,60 + 363 lt. Bet nesumuoju, nes jei ir Jūs, kaip aš – ne vilniečiai, tai dar reikia pridėti nakvynę viešbutyje bent jau 100 litų. Va dabar jau ir galutinė suma išaiškėja. Viso jums vertėtų turėti su savimi 1140,60 litų. Ir nepamirškite priskaičiuoti kelionę į Vilnių ir atgal, tai jau visai individualu… Ko gero tai daugeliui žmonių dviejų mėnesių uždarbis. Ką gi, simboliška, Jūs turite galimybę juos išleisti per dvi dienas. 🙂

Nebevarginsiu, toliau Jums belieka susipažinti su žemiau perkopijuotu mano Mesijaus man atsiųstu laišku…

VŠŠ “Valdymo ratas“ pristato 2011 m. vasario 5-6 dd. Vilniuje,Kaip sukurti svajonių gyvenimą. 

Džeko Makani autorinis 2-jų dienų seminaras, skirtas darbui su Jūsų asmeniniais tikslais.

Jau daugiau nei 20 metū Džekas veda seminarus skirtingose šalyse, kuriuose moko žmones, kaip sukurti savo svajonių gyvenimą ir atskleisti gyvenimo paslaptis. Tūkstančiai žmonių iš įvairių šalių, dalyvavusių šiame seminare, vienbalsiai patvirtino – metodas veikia. Visiems, kas domisi savo asmenine plėtra, seminaro metu bus naudinga ir įdomu pasiekti bei materializuoti savo svarbiausius tikslus: tiek pradedantiesiems, tiek ir labiau patyrusiems dalyviams. Šis seminaras skirtas tiems, kurie nori žengti kitą žingsnį link savo asmenybės pažinties, praplėsti žinias bei suprasti savo pašaukimą.Mūsų sąmonė yra užpildyta nesibaigiančiu srautu automatinių minčių, kurios atitraukia mūsų dėmesį nuo tikrųjų norų ir tikslų. Didelė dalis mūsų minčių sukelia baimes, nerimą ir abejones. Užuot sutelkę dėmesį į savo tikslus, dažniausiai darome priešingai – galvojame apie tai, ko būtų galima išvengti. Kaip galėtume sutvarkyti savo minčių srautą? 

Šiame seminare Jūs sužinosite apie specialiuosius metodus, kurie leidžia efektyviau realizuoti savo tikslus. Seminaro metu kiekvienas dalyvis dirbs su savo asmeniniais tikslais. Parinkti autoriniai metodai bei technikos Jums leis:

 1. aiškiau suprasti ir geriau suformuluoti savo tikslus ir norus;
 2. sustiprinti ryšį su savo kūrybingumu;
 3. geriau sutelkti dėmesį į tai, ko norite;
 4. užfiksuoti savo tikslų atvaizdus pasąmonėje;
 5. pakeisti Jus ribojančius įsitikinimus;
 6. išsklaidyti abejones dėl to, ką norite daryti gyvenime;
 7. Įgyti būtinų žinių tikslams siekti, kad toliau galėtumėte dirbti su savo tikslais savarankiškai.

Seminarą veda:

DŽekas Makani (Danija) – 67 metų, pasaulyje žinomas NLP (neurolingvistinis programavimas) Meistras treneris, HR-treneris/koučeris, NLP institutų steigėjas ir instruktorius Norvegijoje, Danijoje, Australijoje ir Kipre. Tarptautinės ICN (International Coach Network) bendruomenės įkūrėjas. Daugiau nei 20 metų vedantis mokymus nuo NLP praktiko iki NLP trenerio. Specializuojasi laiko linijos (Timeline change) srityje. Yra knygų ir vaizdo medžiagos apie NLP ir instruktavimą autorius.

Projekto geografija: Danija, Norvegija, Švedija, Jungtinė Karalystė, JAV, Australija, Lietuva, Rusija, Baltarusija, Indija, Kipras.

Seminaro trukmė: 16 akademinių val.
Seminaras vyks savaitgalį, 2011 m. vasario 5-6 dd., nuo 10:00 iki 17:00,
viešbutyje “Panorama“ Sodų g. 14
Seminaro kaina: 560 Lt + PVM. (677,60 Lt su PVM)
įkainą įskaičiuota: kavos/arbatos pertraukėles

Lojalumo programa: užsiregistravusiems iki 2011.01.15 suteikiama 10% nuolaida.

2011 m. vasario 3-4 dd. – individualios sesijos su Džeku Makani.
Kaina: 300 Lt + PVM – 2 akademinės valandos.

Smulkesnė informacija ir dalyvių registracija:
nerašau.kur.nes.k@m.kvailinti.žmones.com [R.M.]

8 atsakymai so far »

 1. 1

  Jonux said,

  Taigi, kaip matote tokiu gudruoliu pilna 🙂 Ir jau nebereikia danu, lituviai sio meno puikiausiai ismoko: http://www.zurnalistika-kitaip.lt/xxia-idomybes/kiek-litu-isleidote-visaziniu-seminarams

  • 2

   matelislt said,

   Viliuosi, kad kai mąstančių randasi daugiau, mūsų veikla nėra tokia visai apgailėtina. Dirbkime, bendraukime, keiskimės informacija. Taip gal apsaugosime nors dalį galimų aukų.

 2. 3

  matelislt said,

  Elona, ko jūs nežinote?

 3. 4

  Elona said,

  Nezinau ,mazdaug ,ir zinoti nenoriu.

 4. 5

  ideatogo said,

  Dariau aną savaitę turą po knygynus. Vau vau, kiek knygų su stebuklingais patarimais, sėkmės istorijomis ir visokiais šri ravi šankari! Jos visur, kiekviename kampe! Personalinės biblijos pagal interesų sritį. Jos panašaus baisumo kaip tie stebuklingi mokymai, tik pigesnės, tad, tuo pačiu ir prieinamesnės..

 5. 6

  valentina said,

  kol naivuoliai tiki pasakaitėm ir eina i paskaitas kaip avinėliai, realistai ir chamai perka patys sau individualiai panašias paslaugas, kaip pvz Uspaskichas ir……

  • 7

   matelislt said,

   Na nežinau, Valentina. Aš irgi kai kuriuose forumuose save įvardinu realistu, bet tikrai neičiau nei individualiai, nei su grupe. Nes esu tikras, kad ten niekas nieko naujo nepasakys. Tokie pamokymai reikalingi nebent labai žiopliems žmonėms. Bet ir tai… Jei jis toks žmogus, tai ar ilgam ta nauda bus?

 6. 8

  Gileta said,

  As tai vis tik galvoju, kad labiausiai uzdirba patys treneriai, ir jei nori kazka tokio pasiekti, tai reikia irgi imtis panasios trenerio veiklos ir rengti tokius pat seminarus, uz kuriuos kiti sumoka tokia nemaza kaina. Kitai veiklai nematau prosvaisciu, nebent turit nemazai pinigu pradziai, tai gal ir galite pasiekti daugiau. Bet pameginkit ka nors po tokiu kursu pasiekti kitokioje veikloje, jei jusu kisenese svilpauja vejai. Kiek girdejau tokiu paskaitu, kai jie patys giriasi, kaip uzsidirbo savo pirma milijona, tai tik is tokios trenerio veiklos. Aisku, po tokios paskaitos jautiesi pakyletas, bet veliau vis vien susiduri su realybe…


Comment RSS · TrackBack URI

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: