R.Matelis: Piketuotojas areštuotas. Kodėl?

Vienoje laiškų grupėje radau tokią informaciją. Perspausdinu kartu su komentaru.

Tai politinis susidorojimas su kitaip mąstančiais piliečiais. Galvoju, kad NDJ, kaip ir kitos pilietinės bei visuomeninės  organizacijos neturi likti nuošalėje nuo tokių politikų veiksmų. Tai peržengia bet kokias net ir “valdomos demokratijos“ normas. Jau lenkiame ir Lukašenką, gniaužiant visuomenės gynėjų teises. Viešinkime plačiajam pasauliui, iki kokio “demokratinio“ lygio dagyvenome.
Pagarbiai, Viktoras Morozovas
—– Original Message —–
From: Senas Vilkas
To: judejimas@googlegroups.com
Subject: Piketuotoją „užgesino“ policija
Piketuotojas Julius Vedeckis, savo plakatus sustatęs, kaip teigiama, draudžiamoje vietoje, buvo nugabentas į policiją su visais plakatais (nuotr. skrastas.lt)Piketuotojas Julius Vedeckis, savo plakatus sustatęs, kaip teigiama, draudžiamoje vietoje, buvo nugabentas į policiją su visais plakatais (nuotr. skrastas.lt)

Vakar Radviliškio miesto centre vykęs piketas prieš, kaip deklaruota, rajono Apylinkės prokuratūros atsainų darbą ginant viešąjį interesą pasibaigė netikėtai: vienintelį piketuotoją ir jo plakatus policijos pareigūnai „supakavo“ ir išsivežė į Policijos komisariatą.

Piketuotoją „užgesino“ policija


Per aspera ad astra – per kančias į žvaigždes


Niekaip negalėčiau nesutikti su Viktoro mintimis. Net neįgudusiam žmogui turėtų būti aišku, kad jei koks nors įstatymas ir draudžia piketuoti prie banko, tai taikyti prievartą piketuotojui gal ir būtų galima, jei piketas būtų nukreiptas prieš tą banką. Gi šiuo atveju visuomenės dėmesys buvo atkreipiamas į merą ir prokurorą. Taigi nesuvokiama policijos prievarta. Tikėkimės, kad į tai atkreips savo dėmesį pats Generalinis komisaras.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: